הברקה שירותי ניקיון

הברקה שירותי ניקיון

יום חמישי, 15 בדצמבר 2016

ניקיון דירה חדשה מקבלן לפני כניסה

כאשר רוכשים דירה חדשה מקבלן, מצפים לקבל אותה במועד, על פי המפרט אליו הוא התחייב וכמובן – גם ברמת הביצוע והגימור הגבוהה ביותר שיש. אבל האם הדירה אמורה להיות גם נקייה? ובכן, על פי רוב, התשובה היא לא. הקבלן הממוצע לא ינקה מן הסתם את הדירה באופן שוטף לפני שימסור את המפתח לדיירים. בנוסף לכך, פעולות בלתי נמנעות דוגמת העברת חפצים לתוך הדירה או התקנת תשתיות, יוצרות לכלוך ומפיצות אבק בדירה.

זו בדיוק הסיבה לכך שלפני שחושבים אפילו על מגורים בדירה, מומלץ מאד לפנות למומחים בניקיון דירות חדשות ובביצוע ניקיון דירות בכלל – אלו הם המומחים של חברת ניקיון הברקה.

מה מתבצע במסגרת ניקיון דירות חדשות?

המטרה של ניקיון דירה חדשה מקבלן היא להכין אותה למגורים בצורה מוקפדת ויסודית. זה יהיה ניקיון רחב של הדירה, שכולל בתוכו שלל פעולות: טאטוא אבק ושטיפת הרצפה, ניקוי תריסים וחלונות, ניקוי שירותים ואמבטיות, ניקיון דלתות ומשקופים – והרשימה עוד ארוכה. כאמור, בדירה החדשה הממוצעת, אין זה משנה עד כמה היא יוקרתית או כמה המפרט שלה מרשים, כל אחד מהאלמנטים האלה (וגם רבים אחרים) יצריכו ניקיון יסודי.

ניקיון דירה חדשה מקבלן לפני כניסה היא יופי של דרך עבורכם להיכנס אליה ברגל ימין, בעוד הסדר שבה מופתי, הרצפה בוהקת והתחושה היא של "דירה מהניילונים". הניקיון יאפשר לכם להבין עוד יותר את החגיגיות שבצעד הזה, שהוא ללא ספק אחד המשמעותיים והחשובים בחיים שלכם.

כך תעשו זאת נכונה

חברת ניקיון הברקה היא שם דבר בתחום הניקיון בישראל, וחברה שתבטיח שהדירה החדשה שלכם תהיה נקייה בצורה מוחלטת. החברה מספקת סל רחב של שירותים לדירות חדשות, תוך התאמה של השירותים למצב הדירה ולרצונות הלקוחות. הניקיון מתבצע בצורה המהירה ביותר האפשרית, ותמורת מחיר אטרקטיבי.