הברקה שירותי ניקיון

הברקה שירותי ניקיון

יום שבת, 13 בספטמבר 2014

חברות ניקיון לעבודות פוליש וחידוש מרצפות

רבים סבורים שחברות ניקיון מתמחות אך ורק בביצוע עבודות של הסרת לכלוך וזוהמה ותו לא. למעשה, גם אם הדבר היה נכון בעבר, הרי שכיום המצב הוא אחר בתכלית. חלק מחברות הניקיון האיכותיות ביותר אינן מסתפקות עוד בניקוי, טוב ככל שיהיה, אלא גם עוסקות באספקת שירותים נלווים, חשובים לא פחות.

בין השירותים המיוחדים שניתן למצוא בקרב כל חברת ניקיון בארץ ומבין החברות המתמחות בכך, ניתן למצוא כאלה שתכליתם להפוך מרצפות פגומות או כאלה בעלות מראה מיושן למשהו אחר לגמרי. לאחר הטיפול המסור מתקבל מראה שאינו סתם מחודש אלא חדש מבריק ונוצץ. יתר על כן, הטיפול, כאשר הוא מבוצע כהלכה, לא רק מסלק כתמים, חלקים מחוספסים או סדקים. לבד מכך, הוא גם מצפה את הרצפה בשכבת הגנה מקצועית, ששומרת על התוצאות הטובות לאורך זמן.


מתחילים עם פוליש

השלב הראשון של חידוש מרצפות כולל בחינה מדוקדקת של מצב הרצפה ושל החומר שממנו היא עשויה. לאחר מכן, אפשר להתאים את סוג הפוליש, בהתאם לצורך. מהות הפוליש היא קרצוף של הרצפה, אריחי השיש או כל מרצפת אחרת, בצורה שמסלקת לא לכלוך סתם. ליטוש מרצפות, שמבוצע באמצעות מכשירים ייעודיים חלקם על בסיס יהלום, משיב לרצפות את הברק הראשוני שאבד להן עם השנים, מסלק ומעלים כתמי רטיבות, סדקים, ואפילו חריצים של ממש.

מסיימים עם שכבת הגנה

שלא כמו עבודות ניקיון רגילות, חברות ניקיון שמספקות שירותי חידוש לרצפות צריכות להבטיח תוצאות שיחזיקו מעמד לאורך זמן ארוך. ליטוש של רצפה, אפילו איכותית ביותר, אינו פעולה שניתן לבצע באופן יום יומי.

לאור כל זאת, פעולות החידוש לא יסתיימו לפני שמכסים את הרצפה בחומרי הגנה ייחודיים, שישמרו על המראה המבריק, המרשים והאחיד. בין חומרי הציפוי השונים ניתן לבחור בפשוטים או באיכותיים יותר. וקס, סילר או קריסטל הן האפשרויות הנפוצות.