הברקה שירותי ניקיון

הברקה שירותי ניקיון

יום חמישי, 3 ביולי 2014

חברות ניקיון לבתים

בכל בית, צריך להיות מושם דגש לא מבוטל על הניקיון והתחזוקה השוטפת שלו.

ואכן, המשפחה הישראלית הממוצעת מקדישה יום מרוכז, אחת לשבוע או למספר שבועות, במטרה לבצע ניקיון. אלא שיש מצבים בהם עולה צורך בניקיון מקיף יותר – ואז נשקלים שירותיהן של חברות המתמחות בתחום. אז מתי בכלל הן נדרשות ? ואיך מבצעים את הבחירה המושכלת של חברת ניקיון ?

המצבים המצריכים חברות ניקיון לבתים

חברות ניקיון לבתים מספקות, אין בכך ספק, מענה מקצועי במיוחד, ומביאות לתוצאות אידיאליות בכל בית. לרוב, הן ייכנסו לתמונה לא כחלק מהשגרה (כי הרי מרבית המשפחות אינן יכולות לעמוד מבחינה כלכלית בהזמנת שירותי ניקיון מדי יום), אלא כאשר מעוניינים בניקיון יסודי לכל הדעות. אלו הם חלק מהתרחישים המקובלים:

• ניקיון לאחר שיפוצים בבית.
• ניקיון לאחר פגיעה בבית, לרבות שריפה או הצפה.
• ניקיון לקראת פסח או אירוע חשוב אחר.
• ניקיון לצורך השבחת הדירה – חלק מהליך ההצעה שלה למכירה.
• ניקיון לפני מעבר דירה.

בנוסף למצבים אלה, עשוי הניקיון להידרש כאשר בבית מתגוררים אנשים המוגבלים בתנועתם, ואינם יכולים, מחמת מצבם, לבצע את הניקיון בכוחות עצמם. גם אנשים שאורח חייהם העמוס אינו מאפשר להם לנקות את הבית בתדירות הרצויה, או אפילו כאלה שאינם מעוניינים לעשות זאת כלל וכלל, מסיבות אלה או אחרות, עשויים לתור אחר חברות ניקיון לבתים.


הדרך לבחירה המושכלת

המשימה המוצבת על כתפי חברת הניקיון, כפי שניתן להבין, אינה הפשוטה ביותר שניתן להעלות על הדעת. הניקיון המקיף מצריך כוח אדם איכותי, המיומן במשימה, וכזה הנעזר בחומרי ניקיון איכותיים. מכיוון שאין זה מובן מאליו כי חברות ניקיון לבתים אכן יציעו את כל אלה, הדגש צריך להיות מושם על בחירת החברה האיכותית ביותר.


כדי לבצע את הבחירה הנכונה ביותר, חשוב לסקור את סל השירותים של חברת הניקיון, וכן לראות האם היא זמינה לבצע את המשימה בתאריך הנקוב. גם אזור הפעילות של החברה מהווה משתנה שצריך להיות מוכנס לתוך המשוואה, שעה שלמרבית החברות אזורים מוגדרים, או לחילופין כאלה הכרוכים בתוספת תשלום. המוניטין של חברת הניקיון צריך להיבחן אף הוא, בדמות חוות דעת והמלצות אודותיה.