הברקה שירותי ניקיון

הברקה שירותי ניקיון

יום שבת, 1 במרץ 2014

חברות ניקיון ושירותי הדברה

פעמים רבות, לצד שירותי ניקיון כמו גם שירותים אחרים דומים נוספים , מציעות חברות ניקיון רבות גם שירותי הדברה . לא בכדי מוצעים שירותים אלו כחלק מחבילה כוללת של שירותים הניתנים בתום השיפוץ או בתום הבנייה של דירה או בית חדשים.

לעיתים, פסולת הנותרת מאחור לאחר השיפוץ או הבנייה משמשת כאתר מסתור , כמו גם כמקור מזון וכמקור לחומרי קינון - למקקים , נמלים ועוד.

במקרים אחרים, עבודות השיפוץ חושפות, שלא במתכוון ושלא ביודעין לעיתים, קינים של מזיקים שהיו בקרקע או בתוך המבנה. במקרים אחרים, נוצרים סדקים או מקומות המזמינים כניסת מזיקים וחרקים שונים אליהם ובניית קינים בתוכם .

לדוגמא, סדקים עלולים להיווצר בנקודות החיבור בין כיורים או אמבטיות לריצוף או בין אבני הריצוף עצמן . חריץ זעיר , בן מילימטר אחד אפילו, עלול לסייע לכניסת מזיקים והשתקעותם.

יש לזכור כי כל עוד השיפוץ או הבנייה בעיצומם, כמו שאין טעם להזמין שירותי ניקיון בטרם הבנייה הסתיימה והדירה נקייה ממשפצים וכליהם או מקבלנים ומכשיריהם , כך גם אין טעם לבצע הדברה ולשלם סכום כסף מיותר עבור שירותיהן של חברות ניקיון מקצועיות

את הניקיון ואת ההדברה יש לבצע כאשר כל העבודות הסתיימו, במלואן, וטרם מכניסים רהיטים לדירה או לבית. כמו - כן , רצוי לבצע את ההדברה לאחר הניקיון , שכן הניקיון יסייע לנו באיתור כל המקומות בהם הצליחו להשתקע כבר מזיקים.